Śmieszny prezent

Tak zwany śmieszny prezent to nie zawsze zabawny prezent, czasem trochę niemądry… Przez śmieszny prezent można rozumieć niekonwencjonalną formę podarunku okazjonalnego. Owymi okazjami, mogą być, urodziny, imieniny, wieczory kawalerskie i panieńskie, osiemnastki, parapetówki i inne…
Przykładem takich prezentów, może być na przykład: „ Zestaw Super Mężczyzny ” – w jego skład wchodzi latarka, brelok (skrytka na kasę), narzędzie wielofunkcyjne – jak widać, zestaw całkiem praktyczny. Innym wesołym upominkiem, może być: „ Zestaw prawdziwego grzybiarza ” – na pewno kiedy będziemy wręczać zapalonemu grzybiarzowi – solenizantowi, wzbudzi to salwę pozytywnego śmiechu wśród rodziny, gości i samego zainteresowanego.
Kolejna propozycja dla zmarzluchów – wielki koc z rękawami, w którym wygląda się jak w namiocie, ale jest ciepło. Dla maniaka kulinarnego – wielka spersonalizowana czapka kucharska z pewnością przyda się. Komuś, kto ma idealny porządek we wszystkich szafach – proponuję składak do ubrań, na pewno się ucieszy: ).
Na parapetówkę, czy osiemnastkę, ogólnie imprezę towarzyską można sprezentować gry towarzyskie jak „ Los Wyzwanios ” czy „ Alkoholowego Chińczyka ” – będzie wesoło.
Owe prezenty, może nie są konwencjonalne w swej wymowie, aczkolwiek wesołe…

Posted in Inne, Prezent na imprezę |

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets