Prezenty dla 10-latków

ID-10042770Każdy kto posiada dziecko lub ma je w najbliższej rodzinie musi liczyć się z tym, że prędzej czy później zdarzy się okazja kiedy trzeba będzie mu kupić jakiś prezent. Paradoksalnie wybór czegoś co przypadnie dziecku do gustu nie jest łatwy.
Wiadomo, że każdy chciałby otrzymać prezent, który sprawi mu dużo radości. Jednak niestety nie zawsze wiadomo co może stanowić idealny prezent dla 10 latka. Tym bardziej, że chłopiec w tym wieku jest jeszcze dzieckiem, ale z drugiej strony ma już pewne oczekiwania dotyczące prezentu.
Najłatwiej sprostać jego oczekiwaniom, kiedy ma się jasno sprecyzowane zainteresowania. Wtedy wystarczy zakupić rzeczy związane z tym zainteresowaniem. Jeśli przykładowo chłopiec jest fanem jakiejś drużyny sportowej to można mu kupić gadżety z logo jego ulubionego klubu albo sprzęt sportowy. Gorzej jest w sytuacji, kiedy te zainteresowania są niesprecyzowane albo nieznane. Wtedy trzeba polegać na swojej intuicji albo po prostu zaryzykować, że prezent, który się kupi „w ciemno” spodoba się.
Analogiczna sytuacja ma miejsce, kiedy poszukuje się upominku dla dziewczynki w podobnym wieku. Tu też wiele osób nie wie jaki kupić prezent dla 10 latki. Z prezentami dla starszych pań nie ma problemu, gdyż zawsze można kupić coś z biżuterii i taki upominek z pewnością będzie odebrany z radością. Natomiast w przypadku 10 latki jeszcze za wcześnie na takie podarunki i trzeba wymyślić coś innego. Tak samo jak przy obdarowywaniu każdej innej osoby dobrze kierować się jej zainteresowaniami albo konkretnymi potrzebami czy marzeniami, które akurat chciałaby spełnić.

Posted in Prezent dla Dziecka, Prezent na Gwiazdkę, Prezent na urodziny |

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets