Prezent urodzinowy dla Babci

Podobno nikt nie kocha nas tak jak nasza Babcia. Ta dobra, czasem już siwa Babcia kojarzy nam się z osobą, która zawsze nas przyjmie z uśmiechem i radością. Ledwo przekroczymy próg jej domu, zaraz nas częstuje pysznym gorącym obiadkiem i świeżo upieczonym ciastem, jednocześnie się pytając czy jesteśmy głodni i co u nas słychać. Nie pomagają też, żadne tłumaczenia, że już jedliśmy czy, że nie jesteśmy głodni… Zawsze nam służy dobrą radą, możemy na nią liczyć w każdej sytuacji. Nasze Babcie zawsze były przy nas i wydawałoby się, że będą zawsze…
Kiedy zbliżają się jej urodziny, zastanawiamy się co kupić w prezencie seniorce rodziny. Chcemy uczcić jej dzień, zbiera się cała rodzina, wszyscy razem siadamy przy jednym stole. Ona się cieszy widząc przy niej wszystkie bliskie jej sercu osoby. Samo to, że wszyscy o niej pamiętają jest już prezentem.
Myślę, że prezentem (niezależnie od wieku), który sprawiłby jej wiele radości byłaby na przykład, fotoksiążka ze zdjęciami całej familii. Może Babcia lubi czytać, ma jakiegoś ulubionego pisarza? Poszukajmy jakiegoś unikatowego wydania. Może coś z biżuterii, łańcuszek albo bransoletka? Oczywiście najbardziej uniwersalnym podarkiem są perfumy. Zawsze można kupić też elegancki szal, coś do ubrania albo ciepłe łapcie i rzecz jasna kwiatki (myślę, że doniczkowy będzie lepszy; z resztą będzie kojarzył się jej z nami) Co by to nie było, nasza Babcia ucieszy się z tego wszystkiego co jej podarujemy, a w szczególności z obecności nas samych.

Posted in Prezent dla Dziadków, Prezent dla Kobiety |

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets