Prezent ślubny

Idąc na wesele, zawsze zastanawiamy się jaki prezent kupić parze młodej. Oczywiście zależy to od wielu czynników. Pierwsza sprawa to, to ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na prezent. Druga kwestia, kim dla nas jest para młoda. Wiadomo im bliżsi są nam państwo młodzi, tym bardziej będziemy chcieli żeby taki prezent był wyjątkowy. Może porozmawiajmy wcześniej z narzeczonymi i zapytajmy się czego potrzebują.
Dobrym prezentem może być rożnego rodzaju sprzęt RTV i AGD, czasami zdarza się, że młodzi potem mają trzy żelazka czy miksery:) Dlatego, kto pyta, nie błądzi. Mogą to też być różnego rodzaju naczynia szklane, komplet sztućców, ekspres do kawy, garnki etc. Innymi popularnymi prezentami są pościele, pięknie haftowane ręczniki itp.
Pojawił się nawet trend tworzenia listy prezentów przed weselem. Chociaż, osobiście ten zwyczaj mi się nie podoba, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Jednak w tej metodzie jest zawarty pewien praktycyzm..
Coraz bardziej popularnym podarunkiem wśród gości weselnych, stało się sfinansowanie podróży poślubnej, co na pewno dostarczy parze młodej wielu wspaniałych wspomnień. Fakt, że to kosztowny prezent, ale jeśli mamy pieniążki, to sam pomysł jest naprawdę wspaniały.
A jeśli, totalnie nie mamy pomysłu na to co chcemy podarować nowożeńcom, dajmy im pieniążki w kopercie, a oni sami najlepiej będą wiedzieli na co je przeznaczyć.

Posted in Prezent na ślub |

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets