Prezent na wieczór panieński

Wieczór panieński zazwyczaj jest planowany na tydzień albo dwa, trzy tygodnie przed ślubem. Organizują go – według tradycji – najbliższe koleżanki panny młodej. Wszystko co spotka tego wieczoru przyszłą mężatkę jest dla niej niespodzianką, a inwencja koleżanek jest zapewne bardzo twórcza : )
Na imprezę wybieramy się z prezentem. Dość popularnym podarkiem jest bielizna. Mam na myśli, nie tylko tradycyjny komplet czy piżamkę. Poszukajmy czegoś z pazurem, tak żeby miała swoje zastosowanie czy to w czasie nocy poślubnej, czy kiedy indziej. Szukajmy czegoś co odbiega swoją konwencją od klasycznych koszulek, majtek i biustonoszy. Zawsze można podarować oryginalne wydanie Kamasutry – przydać – przyda się na pewno; ewentualnie poradnik erotyczny na temat wspólnego pożycia intymnego – też pewnie długo na półce nie poleży.
Do wyboru są jeszcze przeróżne gry i gadżety, co do gier to np.: ‚Wróżby panieńskie’. Co do reszty można zrobić zakupy prezentowe, dość ciekawe, w sex – shopie, jeśli nie mamy pomysłu, co kupić naszej przyjaciółce na ten szczególny wieczór – sprzedawca na pewno nam doradzi.
Już samo spotkanie w gronie przyjaciółek jest swego rodzaju prezentem – wspólna impreza do białego rana…

Posted in Inne, Prezent dla Kobiety, Prezent na imprezę |

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets