Prezent na osiemnastkę

Forma prezentu zależy przede wszystkim od tego czy idziemy na osiemnastkę rodzinną czy na imprezę – imprezę np.: klubową.
Już od długiego czasu głównym prezentem są pieniądze. Oczywiście jeśli kupimy fajny zegarek czy biżuterię to myślę, że taki prezent pasuje jak najbardziej. Wiadomo, co innego dla dziewczyny, co innego dla chłopaka. Biżuteria ok, ale poza nią? I tu mamy kłopot. W sumie teraz młodzi ludzie mają wszystko i trudno wybrać coś oryginalnego. Poza tym w grę wchodzi suma jaką chcemy przeznaczyć dla solenizanta, czy solenizantki.
Książka, to propozycja bez wątpienia idealna, jeśli osoba lubi czytać. Dla maniaka komputerowego – możemy pomyśleć o gadżetach do komputera. Inne pomysły to: odtwarzacz mp4, słuchawki w oryginalnym kształcie ( np.: serduszka ), pendrive w nietypowym kształcie (dla dziewczyny – biżuteryjne), foto książka ze zdjęciami z liceum albo wspólne zdjęcie rodzinne czy z przyjaciółmi na płótnie.
Rodzice, dość często z okazji osiemnastki wykupują kurs prawa jazdy dla swojej już prawie dorosłej pociechy. Coraz częściej kupują samochód, ku uciesze jubilata. Inna opcja dla rodziców to np.: wymarzone wakacje, rzecz jasna w miarę możliwości.
Propozycji prezentów w tej materii jest bardzo dużo, można by wymieniać bez końca. Jedno jest pewne,  osiemnaste urodziny to przełomowy moment w życia każdego młodego człowieka i jest to święto dla całej rodziny.

Posted in Prezent dla Kobiety, Prezent dla Mężczyzny, Prezent na urodziny |

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets