Prezent dla Promotora

Wrzesień i październik, to również miesiące kiedy czeka nas kończących studia, absolutorium i obrona. W końcu upragnione mgr przed nazwiskiem, po wszystkich trudach towarzyszących pisaniu pracy.
Promotor był integralną częścią, niekiedy karkołomnych zmagań zarówno ze słowem pisanym i merytoryką naszego dzieła:). Mimo, że jest to jego praca, myślę że powinno się podarować z tej okazji upominek.
Wybór prezentu zależy przede wszystkim od tego jak dobrze znamy promotora, jakie ma usposobienie i tak dalej.. Poza tym, weźmy pod uwagę, ilość osób broniących się razem z nami. Wtedy zawsze można złożyć się i kupić lepszy podarunek w granicach rozsądku.
Też nie ma co szaleć z bardzo drogimi prezentami, bo może być to krępujące dla samego obdarowanego. Wśród propozycji prezentów, z tej okazji królują oczywiście kwiaty i czekoladki. Dalej plasują się: alkohol, albumy, książki, aktówki, markowe pióra, eleganckie kalendarze, kosze podarunkowe (kawa z górnej półki, słodycze) i tradycyjna bomboniera.
Jeśli chcemy podarować alkohol (tylko mężczyźnie) upewnijmy się najpierw, czy ta osoba przypadkiem nie jest abstynentem, żeby nie wyszło niepotrzebne faux – pax z naszej strony. Co do kwiatów, jeśli jesteśmy w dobrej komitywie z promotorem, można pokusić się o oryginalnego i okazałego kwiatka doniczkowego, który będzie zdobił wnętrze gabinetu. Jak chcemy napisać dedykację z podziękowaniami, nie piszmy jej w książce czy w albumie, lepiej na osobnej kartce, tak będzie bardziej elegancko. W dobrym tonie jest również wręczyć kwiatki komisji.
A na koniec – życzę wszystkim szybkiego absolutorium i piątkowej obrony! Pamiętajcie, komisja nie gryzie, a obrona będzie czystą formalnością. Powodzenia

Posted in Inne, Praca i szkoła, Prezent dla Kobiety, Prezent dla Mężczyzny, Prezent Podziękowanie |

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets