Prezent dla mola książkowego

Niestety coraz mniej osób sięga po książki. Papier zastąpiły  e – booki. Owszem, rozwój techniki jest potrzebny, ułatwia nam życie na każdym kroku.
Ale co innego rozwija naszą wyobraźnię i przenosi nas w inny świat, jak nie książki? Poza tym, zbyt długie patrzenie się w ekran, męczy zdecydowanie bardziej niż słowo pisane na papierze…
Wiem, nie każdy lubi czytać…jednak jest gro ludzi, którzy to uwielbiają.
Kiedy szukamy prezentu dla mola książkowego, mamy duże pole manewru. Najpierw zorientujmy się w jakiej literaturze gustuje, jak dziedzina go szczególnie interesuje? Poszukajmy nowości, które dopiero co wchodzą na rynek księgarski. Zorientujmy się czy akurat nie wydano, od dawna niewznawianej pozycji, czy dopiero co oddano do druku, nigdy wcześniej niepublikowanego dzieła? Może chce uzupełnić kolekcję, którą zbiera od dawna? Jeśli jest to przyszła mama, na pewno lektura o jej nienarodzonym jeszcze dziecku sprawi wiele radości.
Jako uzupełnienie prezentu, podarujmy piękną zakładkę. Jeżeli mamy czas i chęci możemy ją sami wykonać albo skorzystajmy z internetu, tam znajdziemy propozycji bez liku.

Posted in Hobby i zainteresowania, Inne, Prezent dla Dziecka, Prezent dla Kobiety, Prezent dla Mężczyzny |

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets