Perfumy na prezent dla chłopaka

Perfumy, a właściwie woda perfumowana lub woda toaletowa dla chłopaka to jeden ze standardowych prezentów ofiarowanych mężczyznom przez ich partnerki, przyjaciółki, koleżanki, córki. Okazją podarowania mężczyźnie prezentu w postaci perfum jest wiele: dzień chłopaka, dzień ojca, urodziny czy też „gwiazdka”. Ktoś mógłby powiedzieć, że perfumy na prezent dla mężczyzny to pomysł mało oryginalny i banalny. Być może tak jest, niemniej jednak – dla pań nie mających zielonego pojęcia czym obdarować swojego mężczyznę – jest to idealna forma podarunku. I wbrew pozorom nie jest łatwo dobrać odpowiedni zapach; nie należy ich kupować w ciemno – zapach musi być trafiony.

Zanim drogie Panie zdecydujecie się na zakup perfum dla mężczyzny musicie wziąć pod uwagę kilka kwestii. Primo, trzeba wiedzieć iż perfumy dobiera do wieku, gdyż inne zapachy przeznaczone są dla młodych chłopców, inne zaś dla dojrzałych mężczyzn. Nie od dziś wiadomo, że inna woń perfumy dla chłopaka na prezentodpowiada starszym panom (zdecydowanie bardziej klasyczna), inna zaś pasuje młodym energicznym facetom.  Zatem istotne jest to, aby dane perfumy nie były za ciężkie i poważne dla młodego mężczyzny. Po drugie, każda z Was musi się zorientować jakie zapachy preferuje dany mężczyzna – czy bardziej świeże i orzeźwiające wonie czy też słodkie, cukierkowe i intensywne. Niezwykle ważne jest to, żeby dany zapach podobał się wam obojgu, gdyż nie będzie to komfortowa sytuacja, gdy nie będziesz mogła wytrzymać w towarzystwie swojego partnera. Przy zakupie perfum istotne jest także to, aby zapach nie był duszący i jednocześnie długo się utrzymywał.

Nie bez znaczenia jest też kwota, którą dysponujesz. Jeśli na prezent masz przeznaczoną kwotę do 100 zł najlepszym podarunkiem będą perfumy firm: Adidas, Lacoste czy też perfumy sygnowane nazwiskiem Davida Bechama. Jeżeli postanowiłaś przeznaczyć na prezent kwotę 100-200 złotych, to za tą sumę możesz już nabyć wodę toaletową marki Kenzo, Hugo Boss, Davidoff, Dolce Gabbana czy też Georgio Armani  Wydatek ponad 300 zł stanowią perfumy światowej marki, tj. Chanel, Christian Dior czy Joan Paul Gautier.
Najlepszym jednak rozwiązaniem będzie wspólny wypad z osobą obdarowywaną do perfumerii czy tez drogerii, gdzie będziecie mieli możliwość przetestowania odpowiednich perfum i wyboru właściwego zapachu. Nie można o tym zapominać iż perfumy inaczej pachną we flakonie inaczej na danej osobie. Każdy z nas ma inne PH skóry, a zapach wody toaletowej musi współgrać z naszą nutą zapachową. Jeśli zatem kupisz swojemu partnerowi perfumy i przykładowo spodoba mu się ich zapach we flakonie, to po spryskaniu się nimi mogą nabrać zupełnie innej woni.  Najlepszym zatem rozwiązaniem jest sprawdzenie, jak pachnie woda toaletowa na mężczyźnie. Wówczas osiągniemy najlepszy efekt!

Posted in Inne | | Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets