Co kupić świeżo upieczonej mamie?

Kiedy wybieramy się z wizytą do świeżo upieczonej mamy, myślimy co by tu kupić w prezencie nowo narodzonemu maleństwu i jego mamie. No i robi się kłopot…Tyle jest wszystkiego, że nie wiadomo co wybrać.
Najpierw dowiedzmy się czy może coś jeszcze brakuje. Jeśli nie mamy takiej możliwości, niezawodnym prezentem są oczywiście pieluchy, których nigdy nie za dużo. W końcu idą jak woda.
Można zamówić „tort” z pieluch, który wygląda fenomenalnie. Jeśli chcemy zakupić ubranka ( zawsze trochę na wyrost), również można je podarować w formie „bukietu” czy „tortu”. Na każdym stoisku z artykułami niemowlęcymi znajdziemy masę akcesoriów. Pamiętajmy o ateście. Gryzaków i grzechotek, nigdy dość.
Super prezentem jest też mata edukacyjna, karuzela z kołysankami nad łóżeczko czy bujak ( który można postawić, prawie w każdej części domu). W końcu takie maluszki lubią być ciągle bujane, a ręce ma się jedne :) . Jeżeli wszystkie wyżej wymienione rzeczy są, można postawić na pamiątki, takie jak album „Pierwszy rok maleństwa”, album na zdjęcia czy ramkę. Równie fajne są ramki z gliną do odciskania stópek i rączek. Kolejnym artykułem, którego nigdy dość, to śliniaki – niezwykle praktyczne :) . A jak znowu się okaże, że to wszystko już ma, to podarujmy jej śpiworek np.: z wełny, niedługo lato kończy się, więc przyda się.
Dobrym pomysłem są też poradniki, książki kucharskie z przepisami dla maluchów. Można jeszcze sprawić niespodziankę i dać w prezencie kosmetyk, balsam np.: na rozstępy czy ujędrniający albo karnet do SPA, czy kosmetyczki. Kilka godzin relaksu potrzebne jest każdej świeżo upieczonej mamie. A tu sprawdzi się dobra książka…

Posted in Prezent dla Kobiety, Prezent dla Rodzica |

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets