Co chłopak ma kupić w prezencie swojej dziewczynie?

Oczywiście wybór prezentu zależy od rodzaju okazji i wieku. W końcu mogą być urodziny, imieniny, rocznica ( niektóre pary obchodzą rocznicę bycia razem). No i jest kłopot, bo nie wiadomo co podarować…
Zawsze można kupić książkę, może akurat wspominała, że chciałaby przeczytać coś konkretnego autora? Jeśli wiemy o jej ukochanej książce z dzieciństwa, można poszukać oryginalnego wydania, na pewno się spodoba i będzie miało dużą wartość. Można dołączyć dedykacje.
Jednak najbardziej niezawodnym prezentem jest rzecz jasna biżuteria: pierścionek, przywieszka, łańcuszek czy kolczyki; rodzaj kruszcu – co się komu podoba, na sto procent będzie udanym upominkiem. Jeśli znasz dokładnie wymiary swojej dziewczyny, podaruj jej elegancki komplet bielizny.
Alternatywą dla tradycyjnych prezentów są vouchery podarunkowe. Wybór jest bardzo duży… Począwszy od ekstremalnej jazdy samochodem, poprzez lot na paralotni, lot szybowcem, czy balonem, skończywszy na karnecie do SPA czy perfumerii. Wystarczy odwiedzić stronę w internecie i gotowe. Kartę podarunkową można teraz wykupić prawie w każdym miejscu, a osoba obdarowana wybierze sobie sama prezent i nie ma szansy na nietrafiony podarunek.
Miłą formą prezentu jest też, kolacja we dwoje – niespodzianka – w jej ulubionej restauracji, kwiaty a potem kino, Jedno jest pewne, liczy się przede wszystkim pamięć i to że chłopak stara się…a to jest nie bez znaczenia…

Posted in Prezent dla Kobiety, Prezent na Gwiazdkę, Prezent na imieniny, Prezent na urodziny |

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powered by Gb-rugs.com - Rugs & Carpets